PURO Universal External Fast Charger Battery - Uniwersalny Power Bank 4000mAh 2A + przyssawka (biały)

TR-FCBB40P1WHI

Producent: Puro

Wymiary: 6 x 11,6 x 1,6 cm

Waga: 113 g

Typ: Ładowarka

Kolor bazowy: biały

Gwarancja: 24 m-ce

PURO Universal External Fast Charger Battery - Uniwersalny Power Bank 4000mAh 2A + przyssawka (biały)

102,99 zł

Koszt wysyłki: 12,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Najnowsza seria ładowarek PURO jest odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowania urządzeń mobilnych, które z modelu na model wymagają znacznego poboru mocy, co przekłada się na szybkie zużycie baterii. Równocześnie z wielkimi potrzebami smartfonów, tabletów etc. wymagane jest jak najszybsze ich zasilenie, tak aby móc korzystać ze swojego urządzenia jak najdłużej, nie tracą czasu na długie i ciągnące się ładowanie.
Z pomocą przychodzi unikalna technologia szybkiego ładowania: "PURO FAST CHARGER TECHNOLOGY", która zostawia daleko w tyle typowe ładowarki do urządzeń mobilnych. Dzięki zastosowaniu PURO FAST, jesteśmy w stanie zasilić swoje urządzenie zaledwie w 30 minut od 0 do 50% (2A) lub od 0 do 65% (2.4A), przy typowej ładowarce o natężeniu 1A, która zdoła w tym samym czasie naładować naszą baterię na ok. 12%. Dodatkowo PURO FAST posiada szereg funkcji i udogodnień, które nie tylko ułatwiają sam proces ładowania, ale także czynią go maksymalnie bezpiecznym dla naszego sprzętu.
Jednym z przedstawicieli serii jest PURO Universal External Fast Charger Battery, czyli niewielka zewnętrzna bateria o pojemności 4000mAh pozwalająca w awaryjnej sytuacji ładować prawie każdy telefon lub tablet. Bateria posiada jeden port USB do ładowania smartfonów, tabletów lub phabletów oraz jeden port micro USB do ładowania baterii. Wysoka pojemność pozwala na około 280% przedłużenie żywotności baterii w twoim telefonie. Power bank ładowany jest poprzez przewód micro USB o długości 20 cm, który został dołączony do zestawu. W zestawie znajdziemy również przyssawkę, za pomocą której możemy przyczepić power bank do naszego smartfona oraz woreczek ochronny.

Cechy produktu:
· Najnowsza technologia szybkiego ładowania "PURO FAST CHARGER TECHNOLOGY"
· Uniwersalna zewnętrzna bateria o pojemności 4000mAh
· Moc wejściowa: 2A / Moc wyjściowa: 2A
· Bateria: Litowo-Polimerowa
· Uniwersalna kompatybilność USB
· Przeznaczona do ładowania smartfonów, phabletów oraz tabletów
· Wytrzymała i solidna konstrukcja - 100% bezpieczeństwa
· Wymiary: 6 x 11,6 x 1,6 cm
· Waga: 113 g
· W zestawie: 20 cm przewód micro USB, przyssawka oraz woreczek ochronny

Opinie

Napisz opinię

PURO Universal External Fast Charger Battery - Uniwersalny Power Bank 4000mAh 2A + przyssawka (biały)

PURO Universal External Fast Charger Battery - Uniwersalny Power Bank 4000mAh 2A + przyssawka (biały)

Napisz opinię

Szybka dostawa

 

Jeżeli produkt posiada znaczek 24h, wystarczy że kupisz produkt z dostawą kurierem i opłacisz (przez płatności online lub płatność za pobraniem) do godz. 13.00 paczka będzie u Ciebie następnego dnia roboczego!

Odbiór osobisty Brzezie

 

Oferowane przez nas produkty można odebrać osobiście w Brzeziu, ul. Szlachecka 92, pn-pt: 9-17. Zapraszamy do naszego sklepu.

Video z produktami

 

Obejrzyj filmiki video z naszymi produktami.